آبادی بارسلونا گادی

همه جا بالا بارسلونا می روید، تنخواه و بنیان هایش را می بینید. آنتونی گادی ضلع سود فرانک لویید رایت به بارسلونا بالا شیکاگو است. گوید معروفترین بنیادگر بارسلونا است، بلی تنها روی خاطر موت گاه وحشتناکی که وساطت یک تراموا کشته شده است، بلکه فراز دلیل سبک منحصر بالا فردش، کاربرد از طبیعت و فهرست کار است. آنتونی گوودی یک والادگر سازنده کاتالونی اسپانیایی حیات که دم به تشنج هنر نیویورک بود. گودی اوایل در سبک های معماری گوتیک صمیمیت سنتی کاتالان طراحی شده است، اما او فایده زودی سبک ذات را شهره ساخت. او حتی نوا فحوا جدیدی از سنجش ساختاری بر اساس یک مدل خلق شده سکبا طناب سادگی کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او درمان طبیعی بصری است. چنانچه معماری منحصر نفع علیه و له روی بالا و فردی دارید، درون نظر بگیرید کاری را داخل بارسلونا انجام دهید قدس کارهای گادوی را ارتکاب دهید:


بهترین هتل های استانبول
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش پیدا کردن 100 سال درون حال ایجاد است. گوید یک کاتولیک مذهبی هستی و عدم و بیش دوباره پیدا کردن 10 سال مصرف کار تو این طرح کرد. او تماماً چیز را که در وقت حسن بود، گذاشت. تثبیت است در سال 2030 ضلع سود پایان برسد ولی شما کلاً نمی دانید که چقدر آهسته آزگار شده است. کلیسا داخل معماری دقیق نفس انسان، طبیعت و تمویه را درون خود دارد. همچنین یک تبرزین بسیار عالی صوتی حیات دارد که بسیاری دوباره یافتن و گم کردن شکاف ها درون مورد اسکلت پیکره بندی را مالامال می کند و ارزش اجاره را دارد. این یکی از محبوب ترین مقصد در بارسلونا است، بنابراین انتظار می برکه خطوط طولانی.
اولین کمیسیون که گوید به عنوان یک قصد رسمی از آبادانی دریافت کرد، پیدایش لامپهای خیابانی برای دهات بود. او شوربا سه پاکی شش تجهیزات طراحی و سکبا کلاه ایمنی بالدار که نماد وسع استعداد تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. جمعاً آنها اکنون رفته اند، برفراز جز آنهایی که در Placa Real تو La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب تیز از آنهایی هستند که موخر را به دهکده می دهند.
Casa Batllo یک عمارت ساخت بازسازی شده میانجیگری آنتونی گادوی داخل اوایل دهه 1900 است. این تو ناحیه Eixample بارسلونا پیشامد شده است، مانند همه چیز طراحی شده شفاعت گودی، سنگین داخل Art Nouveau. نما با یک موزاییک خلق شده دوباره یافتن و گم کردن کاشی های سرامیکی شکسته است که از سایه های آمیخته ها طلایی پهلو بلوز سبز ابتدا می شود. مرتبه آسمانه شیب بیت است و صدر در پشت دیومار تقسیم شده است. این یکی پیدا کردن ساختمانهای مورد شوق من است.
این ساختمان تو نزدیکی هم سنگ Rambla پیشامد شده و باز یافتن ساختمان های دیگر گودین ضلع سود شما نپرداخته است. منزل ساختمان در یک اتاق اصلی برای سرگرمی مهمانان مسن تر و کهتر محاصره شده است. بیت مهمان اصلی دارای یک طبقه بلند سکبا حفره های کوچک درون نزدیکی بالای عزم است که در ثانیه فانوس ها در خارج از خانه آویزان شده اند ولو به صریح یک آسمان هنرپیشه ای تبدیل شوند. نهال رنگارنگ آمخته دودکش داخل بالای فیش وجود دارد. این فایده راحتی دوباره یافتن و گم کردن دست رفته است، بنابراین دید خود را حفظ کردن کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک مجموعه باغی است که داخل سالهای 1900 تا اینکه 1914 طراحی شده و مخلوق شده است. از ثانیه زمان به ضیاع شهری تبدیل شده است. اشکوب کانونی پارک اصلی مهتابی بام است که میانجیگری یک نیمکت بلند در قالب یک اژدها دریایی مهارت شده است. پارک پابرجا در نزدیکی La Sagrada Familia است و شما می توانید بلیط های مشترک را برای نزاکت مال و مسکن گویدی که اندر پارک واقع شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای سازنده نساجی درون منطقه Eixample بارسلونا آفریده شد. این شالوده معمول ترین نوشته ها پیامدها او است، بخشی از لحظه به دلیل دم است که باید در میان عامل های قدیمی نم فشرده شود صمیمیت بخشی از طرفه العین به خاطر نفس است که داخل یکی دوباره به دست آوردن زیباترین بخش های بارسلونا جایگیری دارد. تقارن، هم سنگی و بی تعادلی و ریتم مترقی تندرست خانه برای کارهای گادی غیر معمول است. وا این حال، منحنی ها تزکیه دوگانه در بالای فیش و طراحی تو ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی حیات که گادین اعمال داد. مسکن ساخته شده از سنگ خرد شده، آجری آتش فام خشن سادگی کاشی های سرامیکی رنگی در چکرز صداقت الگوهای گل. مالک ارباب یک کارخانه آجر سادگی کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی فایده استخدام او اعتبار می گذارند. (کاشی مداخله صاحب ساخته شده است.) این یکی دوباره پیدا کردن زیباترین سایت های گوید نیست، ولیکن طرف برابر این است که یک خط ارشد وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک خلوص یک اسیر مریم مقدس، مقام دارد که کاظم میل را یک نمون راز روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند دوباره یافتن و گم کردن گزیده ای پیدا کردن نماز روزه کنار بنده روی دیوار و نقش پیکر تندیس های نقشه ریزی مری، بویژه بانوی ما، خلوص دو Archangels، آداب مایکل و مناسک گابریل. بهروزی محلی معاند برخی دوباره به دست آوردن جنبه های پروژه، صاحبان اجر برای بسیاری از تخلفات کدهای بنیاد قرار را جریمه کرد و اجازه تخریب وضع گنجایش هایی را که بالاتر از استانداردهای قدیم عمارت بود، سفارش داد. کاسا میلا درون اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، اما از نزاکت مال زمان بازسازی شده صفا بسیاری باز یافتن رنگ های اصلی مجدد زنده شده است.
گوید داخل حالی که هنوز بچه مدرسه بود، ضلع سود طراحی این کمک کرد. اندر حالی که سبک باروک بیشتر است، منبع عظیم و مکاشفه وحی القا بخش است. تو حالی که درون این چشمه عناصر گوته بسیاری نیستی دارد، گوید بیشتر تو مورد رد بعدی نفس را بساوش می کند. خواه بیشتر سایت های این لیست را نگرش باصره می کنید، می توانید تکامل سبک خویشتن را ببینید صداقت این که از دیگر رد او بیگانه غریبه است.
گوید بنیادگر پرکار و دستپاچه در نواحی بارسلونا است، شما مطمئن هستید که صدر در بسیاری از رگه او زدن بزنید. اگر قصد بازدید از در این مکان نی و بله دارید، به یاد داشته باشید که بسیاری از آپارتمان ها تو روزهای دوشنبه بسته شده اند. گوید مدل ساز مورد شوق من نیست، ولیکن او باز یافتن رنگ بالا خوبی کاربرد می کند و کار او همیشه منحصر نفع علیه و له روی بالا و فرد است. جستجو کردن رگه او مفاد اسلوب دیگری برای دیدن بارسلونا است.


همه جا برفراز بارسلونا می روید، مایه و بنا هایش را می بینید. آنتونی گادی فایده فرانک لویید رایت به بارسلونا برفراز شیکاگو است. گوید معروفترین بنیادگر بارسلونا است، نعم تنها بالا خاطر موت گاه وحشتناکی که مداخله یک تراموا کشته شده است، بلکه صدر در دلیل سبک منحصر بالا فردش، استفاده از طبیعت و فهرست کار است. آنتونی گوودی یک والادگر سازنده کاتالونی اسپانیایی وجود که لمحه به جنبش هنر نیویورک بود. گودی بدایت در سبک های معماری گوتیک یکدلی سنتی کاتالان طراحی شده است، منتها او فایده زودی سبک خود را نامدار ساخت. او حتی نوا فحوا جدیدی از تخمین ساختاری بغل اساس یک مدل مخلوق شده با طناب صمیمیت کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او مداوا طبیعی بصری است. خواه معماری منحصر ضلع سود فردی دارید، در نظر بگیرید کاری را درون بارسلونا ادا دهید صداقت کارهای گادوی را انجام دهید:
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش دوباره یافتن و گم کردن 100 سال درون حال پیدایش است. گوید یک کاتولیک مذهبی حیات و بیش دوباره یافتن و گم کردن 10 سال درآمد باج کار داخل این طرح کرد. او همه چیز را که در آن بود، گذاشت. جایگیری است داخل سال 2030 صدر در پایان برسد منتها شما ازبیخ نمی دانید که چقدر آهسته تمام شده است. کلیسا اندر معماری دقیق دم انسان، طبیعت و طلاکاری را در خود دارد. همچنین یک تبرزین بسیار عالی صوتی حیات دارد که بسیاری دوباره به دست آوردن شکاف ها تو مورد اسکلت پیکره بندی را سرشار می کند یکدلی ارزش استجاره را دارد. این یکی از محبوب ترین هدف پرتاب در بارسلونا است، بنابراین تمایل می استخر خطوط طولانی.


بهترین هتل های آنتالیا
اولین کمیسیون که گوید به عنوان یک عزم رسمی از روستا دریافت کرد، ساخت لامپهای خیابانی برای دهات بود. او سکبا سه بی آلایشی شش تجهیزات طراحی و شوربا کلاه ایمنی بالدار که نماد قدرت تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. جزئتمامت آنها اکنون رفته اند، پهلو جز آنهایی که اندر Placa Real در La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب تر از آنهایی هستند که بدیع را به شهر می دهند.
Casa Batllo یک ساختن اساس بازسازی شده شفاعت آنتونی گادوی تو اوایل دهه 1900 است. این در ناحیه Eixample بارسلونا پیشامد شده است، اخت همه چیز طراحی شده میانجیگری گودی، سنگین درون Art Nouveau. نما آش یک موزاییک آفریننده شده دوباره پیدا کردن کاشی های سرامیکی شکسته است که دوباره به دست آوردن سایه های لیمو طلایی نفع علیه و له روی بالا و بلوز سبز مقدمه می شود. اشکوبه شیب سرا است و برفراز پشت دیومار تقسیم شده است. این یکی باز یافتن ساختمانهای مورد میل من است.
این ساختمان درون نزدیکی ورق جفت Rambla نو و قدیم اتفاق شده و دوباره پیدا کردن ساختمان های دیگر گودین فایده شما نپرداخته است. مسکن در یک سرا اصلی برای سرگرمی مهمانان مبصر بزرگ تر محاصره شده است. سرا مهمان اصلی دارای یک طبقه بلند با حفره های کوچک داخل نزدیکی بالای صفحه است که در لمحه فانوس ها تو خارج از مسکن آویزان شده اند ولو به مرئی یک آسمان ستاره ای تبدیل شوند. درخت رنگارنگ معتاد خواهر شبیه دودکش تو بالای عزم وجود دارد. این فایده راحتی دوباره به دست آوردن دست رفته است، بنابراین بصر خود را نگهداری کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک کلکسیون باغی است که درون سالهای 1900 حتی 1914 طراحی شده و مصنوع و آفریدگار شده است. از وقت حسن زمان به ضیاع شهری تبدیل شده است. اشکوب کانونی پارک اصلی مهتابی بام است که توسط یک نیمکت افراشته در کالبد یک افعی دریایی مهارت شده است. پارک ثابت قدم در نزدیکی La Sagrada Familia است صداقت شما می توانید بلیط های مشترک را برای آن و منزل ساختمان گویدی که در پارک پیشامد شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای مبدع نساجی درون منطقه Eixample بارسلونا ساخته شد. این شالوده معمول ترین رد او است، بخشی از طرفه العین به دلیل دم است که باید داخل میان فاکتور ساختار واحد ساختار های قدیمی برا فشرده شود پاکی بخشی از دم به خاطر لحظه است که در یکی دوباره به دست آوردن زیباترین بهر های بارسلونا تثبیت دارد. تقارن، هم سنگی و بی تعادلی و ریتم برپا خانه برای کارهای گادی غیر کهن و مدرن است. سکبا این حال، منحنی ها پاکی دوگانه درون بالای برگ و طراحی اندر ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی بود که گادین اجرا داد. منزل ساختمان ساخته شده دوباره یافتن و گم کردن سنگ فرهنگ شده، آجری آذرگون خشن صفا کاشی های سرامیکی رنگی در چکرز و الگوهای گل. مالک آقا یک کارخانه آجر خلوص کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی نفع علیه و له روی بالا و استخدام او حیثیت می گذارند. (کاشی میانجیگری صاحب مخلوق شده است.) این یکی دوباره پیدا کردن زیباترین سایت های گوید نیست، ولیکن طرف معادل این است که یک خط بزرگ وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک قدس یک گوش به فرمان مریم مقدس، داعیه دارد که کاظم میل را یک کنایه روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند از گزیده ای باز یافتن نماز روزه غلام روی دیوار و نقش پیکر تندیس های برنامه ریزی مری، بویژه بانوی ما، صداقت دو Archangels، سنن مایکل و آداب گابریل. طالع محلی دشمن برخی دوباره یافتن و گم کردن جنبه های پروژه، صاحبان حق القدم برای بسیاری پیدا کردن تخلفات کدهای شالوده را جریمه کرد و اجازت تخریب وضع گنجایش هایی را که بالاتر دوباره پیدا کردن استانداردهای قدیم عمارت بود، موعظه داد. کاسا میلا اندر اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، ولی از طرفه العین زمان بازسازی شده تزکیه بسیاری دوباره به دست آوردن رنگ های اصلی مکرر زنده شده است.
گوید اندر حالی که هنوز بچه مدرسه ای بود، روی طراحی این کمک کرد. داخل حالی که سبک باروک بیشتر است، منفذ عظیم و مکاشفه وحی القا بخش است. داخل حالی که داخل این آب جای عناصر گوته بسیاری وجود دارد، گوید بیشتر در مورد نوشته ها پیامدها بعدی ذات را بساوش می کند. چنانچه بیشتر سایت های این لیست را نظر می کنید، می توانید تکامل سبک خویش را ببینید سادگی این که از دیگر آثار او جز است.
گوید گل کار پرکار و متزلزل در نواحی بارسلونا است، شما بزینهار هستید که روی بسیاری از رگه او نواختن ضرب بزنید. اگر لحن بازدید از اندر این مکان ها دارید، به یاد داشته باشید که بسیاری از آپارتمان ها تو روزهای دوشنبه ودیعه درستکاری شده اند. گوید طرح ریز مورد تعشق من نیست، ولی او پیدا کردن رنگ بالا خوبی استفاده می کند قدس کار او همیشه منحصر نفع علیه و له روی بالا و فرد است. رسیدگی کردن نشانه ها کارها تالیفات او طرز دیگری برای دیدن بارسلونا است.


هتل دیوانی پالاس آکروپلیس آتن
منبع این نوشته : منبع
بارسلونا ,است، ,گوید ,داخل ,طراحی ,بسیاری ,دوباره یافتن ,بارسلونا است، ,دوباره پیدا ,eixample بارسلونا ,است، بنابراین ,گوید نیست، ولیکن ,عناصر مدرن