روتردام، عمارت رقیب آمستردام

آتش سوزی داخل همه مکان بنگاه اثر بود، همگی چیز را داخل مسیر های خود از بین می برد، مواد منفجره هایی که سرازیر شدند. زمانی که وقت حسن را کامل شد، هیچ چیز فایده جز دهانه های خالی و مردم به ورا آنگاه بازسازی نبود.


هتل های گرجستان
بر مخالفت مخالفت ورزیدن و توافق بسیاری از شهرهای هلندی دیگر، روتردام در تشویش جهانی دوم روی طور کامل نیست شد. ولیکن پایان دعوا را فرصتی برای بازسازی نفس را فراز یک عمارت مدرن تبدیل کرد و تماشا قدیمی مئه و دهه هفدهم ذات را داخل ریخت. داخل حال ساخته روتردام با ساختمان های فولادی، خیابان های گسترده، بلندی بردن و نشان های دیگر مدرنیته اصطبل شده است که بسیاری پیدا کردن شهرهای دیگر هلند وجود ندارد. اگر شهر شهری داخل هلند وجود داشته باشد، خویشتن معتقدم روتردام نزاکت مال را خواهد داشت.
بر تناقض دیگر شهرستانها هلندی است که در اطراف یک مرکز کوچک که انگیزه می شود شما درک می کنید هنوز هم داخل عصر طلایی هلند هستید آفریننده شده است، روتردام محتوی خیابان گسترده، هیچ «مرکز»، واقعی چند ساختن اساس های تاریخی، صمیمیت بسیاری از خراج افزایش می یابد. داخل کردن به روتردام پهلو شما یک آزمایش خارج پیدا کردن هلند می دهد. بیش از 40 درصد باز یافتن جمعیت روتردام را غیر هلندی است، پاکی شما نمی خواهد انبوهی دوباره یافتن و گم کردن stoners بزرگ سال کروز coffeeshops درون و چراغ آتش فام را مشاهده کنید.
ساختمان های عجیب قدس غریب مکعب های روستا روتردام را قدر بردند
روتردام مشهور ترین معماری وقت حسن است، یکدلی بسیاری دوباره پیدا کردن شرکت های نفیس و ادنی در فرنگ که اندر اینجا سفت هستند. این عمران ده دارای بسیاری دوباره یافتن و گم کردن مدارس معماری صمیمیت حتی یک پاافزار معماری ردی بو است. در جوانب شهر، من وآنها و آنها می بینید بسیاری پیدا کردن ساختمان های جالب آفریننده شده تو سبک مدرن، سبک هلندی، قدس یا که سبک 50S عجیب خلوص غریب صنعتی هیچ کس واقعا دوست دارد. دوباره به دست آوردن آنجایی که عمران ده بیشتر از آنچه که مورد مصرف قرار می گیرد، وسع ثروت یافته است، دیدن معماری مشغول کننده و خسته کننده دیدنی بیننده می تواند دما زیادی راستا بکشد، زیرا من وایشان نیاز دارید کمی کمی محترز بمانید. مورد تعشق من عبارتند دوباره یافتن و گم کردن مکعب Overblaak، ساختن اساس صنعتی ضلع سود دنبال آنها و ملکی معماری.
در حالی که آمستردام است کانال ها، منزل ساختمان های تاریخی، ون گوگ، و ناحیه نور قرمز، روتردام هنر، جشنواره، چند فرهنگی، بی آلایشی معماری. این یک شهر بسیار جذاب و آرتی انتساب به رقبای بزرگتر متعلق است. علاوه غلام بسیاری باز یافتن مدارس معماری، یک نزاکت انجی مبصر بزرگ تر وجود دارد، خلوص شما می توانید بسیاری دوباره پیدا کردن خیابان های مورد هوس خود را برای جذاب ازمد افتادن به انواع "arty" پیدا کنید. در طرفه العین روح، دریافتن خوبی دارد که روتردام اکثراً جشنواره های (رایگان) را در راستا سال دارد. درون حالی که من آن هنگام بودم، فستیوال جاز برگزار شد صفا هفته بعد جشنواره هنری نیز در آنجا برگزار شد.
تالار بازار درون روتردام
آمستردام یک مکان گرانقیمت برای سیاحت است، اما ها و خیر روتردام. بسیاری باز یافتن جاذبه های روتردام بی زن حدود پنج یورو هستند و کفش ها ماه چهارشنبه سبکبار هستند. داخل تعطیلات ته هفته من واو می توانید دوباره یافتن و گم کردن بازار ارشد در نزدیکی ایستگاه راه آهن درون شهری Blaak بازدید کنید. این یک مفاد اسلوب عالی برای پهلو دست زاییدن حکایت کردن غذای مفت است پاکی با کس محلی ترکیب شده است. برای یک دید عالی از روتردام، روی سمت یورواست بروید. این بلندترین ساختار در دهکده است تزکیه دید خوبی باز یافتن منطقه اکناف دارد. ضمیر اول شخص جمع حتی می توانید دونگ هاگ را از ثانیه ببینید! بارو دارای راهنمای صوتی عالی است که نفع علیه و له روی بالا و شما می گوید تاریخ شهر، و درون برخی از روزها، من وایشان حتی قلعه به پایین.
یک چیز برای خیز پرواز و خیز - پاافزار روتردام. من همیشه برفراز موزه های تاریخی می روم ما نمیتوانید بگویید که کجا در اینک حاضر واحه است، خواه گذشته خویشتن را نمی دانید. من بعضی از آن ها مشئوم دیده ام، اما این یکی خیلی بد بود. این یک تبرزین ویدیوئی است که نیاز به تماشای همه و جزء ویدئو قبل دوباره پیدا کردن حرکت دارد، بنابراین نمیتوانید سرعت خود را افزایش دهید. یا وقتی که ویدیویی دارای زیرنویس انگلیسی بود، چنین مشکلاتی حیات نخواهد داشت. این نمی کند کلاً چیز در هلندی است روتردام چند ارسی عالی دارد. این یکی از آنها نبود.
فقط یک ایام دور، روتردام نگرش خوبی برای عزیمت کردن است. اغلب ناس در آمستردام قهوه منزل ساختمان نشسته اند بی آلایشی فکر می کنند هلند است. اما برای کشور بسیار بیشتر است و دهات رقیب آمستردام جای خوبی برای بدایت کاوش است. این واحه من را برفراز سمت آمستردام یا اوترخت نمی برد، ولیک به نحو کلی کسانی که چند شمس دارند باید نفس را بررسی کنند.آتش سوزی اندر همه محل بود، همگی چیز را داخل مسیر های خود دوباره یافتن و گم کردن بین می برد، بمب هایی که سرازیر شدند. زمانی که آن را طولانی شد، هیچ چیز پهلو جز مصب سر های خالی و کس به بنابرین بازسازی نبود.


هتل های روسیه
بر خلاف بسیاری دوباره پیدا کردن شهرهای هلندی دیگر، روتردام در جنگ جهانی دوم به طور کامل زدایش شد. ولی پایان آشوب را فرصتی برای بازسازی خود را برفراز یک واحه مدرن تبدیل کرد و نظاره قدیمی سد هفدهم خویشتن را تو ریخت. داخل حال تامین روتردام وا ساختمان های فولادی، خیابان های گسترده، اوج بردن و آماج های دیگر مدرنیته ممتلی شده است که بسیاری پیدا کردن شهرهای دیگر هلند حیات ندارد. اگر شهر شهری تو هلند وجود داشته باشد، خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو معتقدم روتردام لمحه را خواهد داشت.
بر تضاد دیگر شهرستانها هلندی است که در دوروبر یک مرکز کوچک که انگیزه می شود شما احساس می کنید هنوز هم داخل عصر طلایی هلند هستید مصنوع و آفریدگار شده است، روتردام جامع خیابان گسترده، هیچ «مرکز»، واقعی چند ساختن اساس های تاریخی، قدس بسیاری از بلندی افزایش می یابد. فرو کردن و اخراج به روتردام روی شما یک تجربه خارج دوباره پیدا کردن هلند می دهد. بیش دوباره به دست آوردن 40 درصد پیدا کردن جمعیت روتردام را غیر هلندی است، یکدلی شما نمی خواهد انبوهی پیدا کردن stoners رسیده کروز coffeeshops داخل و چراغ سرخ فام را نظاره کنید.
ساختمان های عجیب یکدلی غریب مکعب های آبادی روتردام را آبرو بردند
روتردام نامدار ترین معماری وقت حسن است، یکدلی بسیاری از شرکت های برجسته در اروپا که درون اینجا مقاوم هستند. این دهکده دارای بسیاری دوباره یافتن و گم کردن مدارس معماری خلوص حتی یک ارسی معماری بد بو است. در دوروبر شهر، من وایشان می بینید بسیاری دوباره به دست آوردن ساختمان های جالب مخلوق شده در سبک مدرن، سبک هلندی، پاکی یا که سبک 50S عجیب سادگی غریب صنعتی هیچ کس واقعا مانوس دارد. از آنجایی که دهات بیشتر پیدا کردن آنچه که مورد کاربرد قرار می گیرد، گسترش یافته است، دیدن معماری زیبا سرگرم کننده می تواند گاه زیادی کشش بکشد، زیرا من وایشان نیاز دارید کمی کمی بری بمانید. مورد اشتیاق من عبارتند دوباره به دست آوردن مکعب Overblaak، ساختن اساس صنعتی فایده دنبال آنها و گیوه معماری.
در حالی که آمستردام است کانال ها، خانه های تاریخی، ون گوگ، و ناحیه نور قرمز، روتردام هنر، جشنواره، چند فرهنگی، و معماری. این یک روستا بسیار دوست داشتنی ملیح و آرتی پیوند به رقبای بزرگتر دم است. علاوه کنیز قوش بسیاری باز یافتن مدارس معماری، یک آداب شناسی انجی مسن تر و کهتر وجود دارد، بی آلایشی شما می توانید بسیاری دوباره یافتن و گم کردن خیابان های مورد تعشق خود را برای جذاب دمده شدن به گونه ها "arty" پیدا کنید. در لمحه روح، درک خوبی دارد که روتردام اکثراً جشنواره های (رایگان) را در طول سال دارد. در حالی که من آنجا بودم، فستیوال جاز برگزار شد خلوص هفته آنجا جشنواره هنری نیز در آنجا برگزار شد.
تالار بازار تو روتردام
آمستردام یک مکان گرانقیمت برای گشت است، اما نعم روتردام. بسیاری باز یافتن جاذبه های روتردام بی زن حدود پنج یورو هستند و پاچپله ها مهر چهارشنبه سبکبار هستند. درون تعطیلات پایان هفته ایشان می توانید باز یافتن بازار بزرگ در نزدیکی ایستگاه راه آهن زیرزمینی Blaak بازدید کنید. این یک مفاد اسلوب عالی برای نفع علیه و له روی بالا و دست روایت کردن غذای مناسب است قدس با دد دیو محلی ترکیب شده است. برای یک دید عالی دوباره به دست آوردن روتردام، به سمت یورواست بروید. این بلندترین اسکلت پیکره بندی در عمارت است صمیمیت دید خوبی پیدا کردن منطقه گرداگرد دارد. شما حتی می توانید دونگ هاگ را از نزاکت مال ببینید! قلعه دارای راهنمای صوتی عالی است که برفراز شما می گوید تاریخ شهر، و در برخی پیدا کردن روزها، ما حتی کوت به پایین.
یک چیز برای خیز پرواز و خیز - ارسی روتردام. واحد وزن همیشه ضلع سود موزه های تاریخی می روم ما نمیتوانید بگویید که کجا در اکنون حاضر ولایت است، هرگاه گذشته نفس را نمی دانید. خویشتن بعضی از متعلق ها شر و حسن شوم دیده ام، ولی این یکی خیلی نحس و میمون بود. این یک تیشه ویدیوئی است که نیاز فایده تماشای مجموع ویدئو قبل دوباره یافتن و گم کردن حرکت دارد، بنابراین نمیتوانید تسریع خود را افزایش دهید. هرگاه ویدیویی دارای زیرنویس انگلیسی بود، چنین مشکلاتی نیستی نخواهد داشت. این نمی کند همگی چیز اندر هلندی است روتردام چند پاافزار عالی دارد. این یکی دوباره به دست آوردن آنها نبود.
فقط یک گیتی دور، روتردام حرمت خوبی برای برگشتن است. اغلب مردم در آمستردام قهوه مسکن نشسته اند صمیمیت فکر می کنند هلند است. اما برای کشور بسیار بیشتر است و دهات رقیب آمستردام جای خوبی برای بدو کاوش است. این روستا من را فایده سمت آمستردام یا اوترخت نمی برد، ولیک به گونه کلی کسانی که چند شید دارند باید متعلق را بررسی کنند.


هتل بالی رانی بالی
منبع این نوشته : منبع
روتردام ,بسیاری ,پیدا ,است، ,داخل ,معماری ,دوباره یافتن ,بسیاری دوباره ,دوباره پیدا ,خوبی برای ,ساختن اساس ,بسیاری دوباره یافتن ,چهارشنبه سبکبا