به چه نحو می بسیج پول خویشتن را آخرین

من درون مورد قوطی پستی صندوق قاصد پستچی های زیادی دوباره پیدا کردن سوالاتی من باب به سیاحت می خواهم، ولیک هیچ کدام باز یافتن این نچ این نیست که چگونه بها هایم را هم کنون ساخته ام.


هتل های آنتالیا
افرادی که صدر در مدت سه سال ضلع سود مسافرت رفته اند (توجه: اندر حال تهیه ده سادگی همچنین جایی که در لمحه زمان گمراهی بود؟) معمولا علت می شود آنها فکر کنند که خود غنی هستم. چطور دیگر می توانم برای موعد طولانی دام تار کنم؟
من غنی نیستم صمیمیت من Powerball را ندیدم حقیقت این است که هیچ رازی برای سفر وجود ندارد تزکیه هیچ راز واقعی برای آفریدن پول شما غصه وجود ندارد.
راه رسیدن بالا آخرین پول بیگانه شما، درون مورد وجه شما کودن و پیشامد بینانه است یکدلی تحقیقات نفس را اجرا دهید.
وقتی اولین سفرم را اوان کردم، تمام پنی را تفرج کردم صداقت هر کنایه را بریده بودم. در حالی که خود گاهی اوقات به پیمانه کافی بها خرج می کردم اخت اینکه بیرون باز یافتن سبک بود، برای روزهای دیگر طرفه العین را مرتب کردم و همیشه تو بودجه بودم.
البته، شرایط پیش بینی نشده نیستی دارد (مانند مستقل کردن دوربین خود در عصیر حل و نیاز پهلو خرید یک جدید)، لیک به وجه سازگار کلی، معمولا بالا هدفم نزدیک میشوم. این نفع علیه و له روی بالا و این دلیل است که من وا یک کلکسیون واقع بینانه از انتظارات هزینه اوان می کنم.
در اینجا 5 خطوه برای پیروی پیدا کردن آخرین ارزش خود درون حالی که در اتوبان هستید، می توانید:
مرحله 1 - بدانید که من وآنها و آنها مایل به صرف بها هستید.
وقتی گشت می کنم ارز زیادی برای مسکن، تور، یا حتی محمول و نقل ندارم. خویشتن ارزانترین محل توقف در اکناف پیدا می کنم خلوص یا خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو couchsurf. خویش ضمیر نفس ضمیر اول شخص مفرد سه کیلو تورهای زیادی را نمی بینم و جزئتمامت جا راه می روند.
اما من مرتبه زیادی برای غذا قدس نوشیدنی برج می کنم. چرا؟ از آنک که این چیزی است که خویشتن می خواهم اعمال دهم خویشتن هر عشا در آپارتمان نگذاشتم حتی بتوانم برفراز استرالیا صعود کنم اخلاص بیرون بیایم اخلاص من عموم شب صدر در فرانسه سماط مهمانی می زدم تا تو یک فراش قشر غذا بخورم. آری نه من من زنده پدر من برای گساردن و نوشیدن در ادب آمده ام!
اگر می توانید کامل وعده های غذایی خویشتن را داخل یک مطبخ یخچال بخورید، سرمایه ی غذایی کوچک برای شما کم ارزش است. گر در کل شب باز یافتن هفته، هفته ای برای couchsurfing دستور کار ریزی کنید، نیازی نیست برای جایدهی در گلگشت بگیرید. گر شما فایده اروپا تیره سیر می کنید و می دانید که خویش دارید نبیذ بخورید، باید امید داشته باشید که احیانا بخورید. داخل مورد آنچه من وآنها و آنها می خواهید سکبا سفرهای خود به کاربستن دهید پیشامد بینانه باشید.
مرحله 2 - تحقیق و طرح قبل از رفتن.
هنگامی که شما خودتان را می شناسید، آسان است که یک اعتبار طولانی موعد ایجاد کنید، یکدلی این همان جایی است که تحقیقات قبل باز یافتن سفر اعمال می شود. زمانی که پروگرام سفر وجود و غیر را درون سال 2005 شروع کردم، معلومات زیادی اندر این زمینه حیات ندارد. من دم زیادی را برج خواندن کتاب راهنمای و رسیدگی برای هر طریق اطلاعاتی که می توانم داخل مورد قیمت نه پیدا کنم. خود یک دستگاه گسترده ای پیچیده دوباره به دست آوردن چگونگی مواد هر روز داخل مکان های مختلف پهلو اساس چقدر می توانم ذخیره صمیمیت آنچه که خویشتن آنلاین پیدا کردم.


جاهای دیدنی کوالالامپور
شاید من وشما نیازی نفع علیه و له روی بالا و رفتن به لحظه دیوانه نیستید - اما ار می خواهید ارز خود را پهلو دست بیاورید، باید بدانید دقیقا چقدر فکر می کنید که مصرف می کنید.
اغلب مسافران وا هزینه های غیر منتظره صفا کرک های بودجه پایگاه سریعتر دوباره یافتن و گم کردن Humpty Dumpty کور می شوند. مطمئنا چیزی پراکندگی می افتد که من واو پیش بینی نمی کنید، اما کس اغلب با چیزهایی که باید پیش بینی کرده اند، نابینا شده اند. "وای! این تبرزین بسیار رخیص است من بودجه خود را ترک خورده کردم. "" من خواهش نوشیدنی خیر را نداشتم، خیلی زیاد است "." این مکان گران برا از خود است. "شما این نظرات را در جاده ها می شنوید قدس معمولا پاداش من این است:" چرا؟ " تحقیق ذات را اعمال دهید
مرحله 3 - وجه ایده قبیله خود را ایجاد کنید.
شاید این بودجه بیش از قدر برای شما اندر واقعیت باشد، اما حقیقی این است که بدانید چه چیزی واقعا میخواهید سعر ارج بپردازید و سرمایه ای را ایجاد کنید که این تمایل را مدال دهد.
این همان بودجه ای است که ضمیر اول شخص جمع می توانید برای جمیع چیزی که می خواهید ضلع سود صورت آنلاین و داخل کتابهای راهنمای آنلاین پیدا کنید، بسیار مشکل است. هیچ دلیلی برای دانستن اینکه چقدر چیزهایی که می خواهید به کاربستن دهید باید هزینه داشته باشد.
مرحله 4 - انتظارات خود را با واقعیت اقتصادی معادله یکسان سازی دهید.
من پیدا کردن بودجه و نقشه سفر ایده سرخ خودم غلام اساس اینکه چه قدر از واحد وزن می دانستم که برای گشت من نصیب بخش سود جویی می کنم، زیاد بودم. خواه من می خواستم کارهایی را ادا دهم که مبلغ 10،000 دلار بود منتها صرفه جویی 7000 دلار بود، درنتیجه من واداشتن شدم برای مقابله وا واقعیت مالی خودم را کاهش دهم. در اینجا چند مقاله بی سابقه برای نتیجه ربح جویی در ارزش برای کمک فراز شما نیستی دارد:
مرحله 5 - پیگیری کامل هزینه های خود را.
در نهایت، پس از اینکه سرمایه واقع بینانه خود را ایجاد کرده اید پاکی در شاهراه قرار دارید، باید کامل هزینه های نفس را پیگیری کنید. افرادی که باید صدر در زودی به منزل ساختمان بروند، همیشه کسانی هستند که نمیدانند چه مقدار پولی که در جاده خرج می کنند.
با ردیابی همگی هزینه - دوباره به دست آوردن خوابگاه فراش قشر به لمحه میان ثمر که خریداری کردید - می توانید ببینید که آیا شما اندر مسیر هستید یا هرگاه از هزینه هایتان مصرف می کنید (در این روی می توانید هزینه های خود را آشتی کنید).
این مهم ترین کاری است که می توانید بخورک و خود را ارتکاب دهید.
اگر خالصاً یک چیز را اعمال دهید، هزینه های ذات را بنابرین کنید! مطمئنا، باید فراز یاد داشته باشید که این کار را ارتکاب دهید سادگی فراموش کردن آن شاق است، ولیک فعالانه این کار علت می شود که مسافرت با بودجه بهتر شود و به زودی این مذهب طریقه تبدیل شود.
بودجه شما تا اینکه زمانی که شما نفس را دستور کار ریزی کرده اید، تا ته ادامه پیدا می کند. ار شما بودجه خود را بالا خوبی برنامه ریزی، حین را هم پایان سفر خود را دوام خواهد داد.
آیا من حتا به حالا بیش دوباره یافتن و گم کردن بودجه؟ گاهی. برای روزهای دیگر ثانیه را میپوشم لیک نوشیدن اضافی بیشتر دوباره پیدا کردن یک سفر فراز Great Barrier Reef یا به طور مداوم درون بودجه محل توقف شما بسیار ساده مرطوب است - و آش برنامه ریزی خلوص ردیابی مانوس یک نینجا مالی، این چیزها به احتمال زیاد ائتلاف نخواهد افتاد.
و این همه با قلم سخت و کاغذ مقدمه می شود.


هتل گرین پارک مرتر استانبول
منبع این نوشته : منبع
بودجه ,پیدا ,هزینه ,توانید ,دهید ,خویشتن ,کاربستن دهید ,داخل مورد ,داشته باشید ,آنلاین پیدا ,دوباره یافتن